Portal i gazeta MetropoliaBydgoska.PL

Adnotacja_2021-04-13_1024413-removebg-preview

W ostatnich latach media rozwijają się w niespotykanym wcześniej tempie. Czasy, gdy na wiadomości czekało się do jutrzejszego wydania gazety bezpowrotnie minęły. Dziś najważniejsze newsy trafiają do sieci w ciągu kilku minut, relacje na żywo w mediach społecznościowych są na porządku dziennym, a przekazać informację może każdy z dostępem do Internetu. Sztuką jest, aby szybko dostarczając wiadomości, zadbać również o ich rzetelność.

W połowie października 2015 roku rozpoczął działanie portal MetropoliaBydgoska.PL, firmując swój start hasłem „Energia płynie z miasta”. Kilka miesięcy później ukazał się pierwszy numer bezpłatnego czasopisma o tym samym tytule. Dziś dla wielu bydgoszczan i mieszkańców regionu jest to najważniejsze źródło informacji o tym, co dzieje się blisko nich. Miesięcznie odwiedza nas ponad 200 tysięcy osób – więcej niż jakikolwiek inny portal informacyjny prowadzony przez bydgoskiego wydawcę. Co miesiąc te same osoby mogą sięgnąć po wydanie papierowe – największe w Bydgoszczy regularnie wydawane bezpłatne czasopismo.

To najlepszy dowód na to, że MetropoliaBydgoska.PL stała się miejscem, w którym bydgoszczanie i mieszkańcy regionu znajdują szybkie i sprawdzone informacje, nie zapominając jednocześnie o dogłębnych analizach i poruszających reportażach. Jesteśmy z naszymi Czytelnikami w momencie, gdy nasza wspólna, lokalna społeczność święci triumfy, ale też wspieramy ich, gdy wokół dzieje się coś niedobrego. Każdy może nam zgłosić sprawę, swoje pytania bądź wątpliwości, którymi powinniśmy się zająć się w naszych publikacjach – w końcu energia płynie z miasta, a więc od tych, którzy codziennie je tworzą.

    Skontaktuj się z nami


    Podaj wynik
    46 + = 52